Kalendar stolni
Stolní kalendáře

Zakázková výroba stolních kalendářů. Kompletní realizace od návrhu až po výrobu.

kalendar
Nastěnné kalendáře

Tisk nástěnných kalendářů již od 1 ks. Nabízíme standardní A4, A3 nebo atypické a netradiční formáty kalendářů.

Anglictina pro deti
Plotrované výrobky

Realizujeme výrobu výukových materiálů pro jazykovou školu Helen Doron English. Jedná se o různé kartičky a hry, o které se v MS printu staráme od grafických úprav, přes tisk, nařezání, po třízení a expedici.

bobaja
Pohlednice a PF

Spolupráce s obcí Budišovice je dlouhodobá, a to hlavně při výrobě plakátů, PF, a dalších propagačních tiskovin.

Nejci
Cedulky na produkty

Pro firmu Nejči Design jsme vyráběli cedulky na produkty. Použity byly různé materiály a typy papíru. Spolupráce byla velmi úspěšná a velmi nás těší, že se na nás obrátila takto velká společnost.

bobaja
Magnetky

Další produkt, který jsme u nás vyrobili jsou magnetky pro nakladatelství MODRÝ SLON s.r.o. Magnetky jsou vyrobeny z magnetického papíru 350 g/m². Jsou vyrobeny podle ilustrací nového titulu nakladatelství, nápadům se ale meze nekladou a magnetky můžeme vyrobit jakékoliv.

maska
Pružinová vazba

Výroba knížek pro nejmenší děti, kterým pomáha kniha lépe zvládnou léčbu respiračního selhání.

helendoron
Deníčky a poznámkové bloky

Výroba deníčků a poznamkových bloků s vlastním motivem. Vazba deníku je realizována pomocí vámi zvolené pružiny